I. Uluslararası Mersin Sempozyumu
İletişim + 0553 666 06 06 mersinsempozyumu@gmail.com
AnasayfaUlaşım Konaklama

“Değerli misafirlerimiz,

Sempozyumlarımız süresince sizleri, Mersin’in en güzel tesislerinden biri olan Suphi Öner Öğretmenevi’nde ağırlayacağız. Tesislerimiz son derece nezih ve merkezi bir konumda olup, sahildedir. Bütün odalar deniz manzaralıdır.

Adres: Suphi Öner Öğretmenevi

Dumlupınar Mahallesi, 1524. Sk. No:10, 33130 Yenişehir/Mersin

Bu vesileyle bazı hususları da hatırlatmak isteriz:

1-Henüz göndermemiş olan misafirlerimizin,  SEMPOZYUM KAYIT VE TALEP FORMU’nu doldurup, acilen tarafımıza göndermesi, sizleri Mersinimizde en iyi şekilde ağırlayabilmemiz açısından büyük önem arz etmektedir.

2-Konaklama hizmeti, Mersin ili dışından gelecek katılımcılara yöneliktir. Mersin’den katılacak katılımcılarımızın, KAYIT-TALEP FORMU doldurmalarına gerek yoktur.

3-Kayıt-konaklama ücretini ödemiş misafirlerimiz için (Her bildiri için yalnızca bir katılımcı) maksimum 2 gecelik ücretsiz konaklama hizmeti verilecektir.

Mersin seyahatinizin keyifli ve verimli geçmesi ümit ve temennileriyle!…”

KONAKLAMA

Bildirilerdeki ilk yazarın ya da tebliği sunacak olan yazarın otel konaklama ve yemek giderleri, imkânlar ölçüsünde sempozyum düzenleme kurulu tarafından karşılanacaktır.

 

 

ULAŞIM

Ulaşım giderleri, katılımcıların kendileri tarafından karşılanacaktır.

Mersin’e Türkiye’nin hemen her yerinden Karayolu ile ve Havayolu ile (Adana Şakirpaşa Havalimanı üzerinden) ulaşım imkânı mevcuttur.

ACCOMMODATION

Hotel accommodation and meal expenses of the first author or the author who will present the paper will be covered by the symposium organizing committee to the extent

 

TRAVEL

Transportation costs will be covered by the participants themselves.

Mersin is accessible by bus and by plane (via Adana Sakirpasa Airport) anywhere in Turkey.